SNtdpA v TOP 20 AK týdeníku EURO

SNtdpA se umístila ve dvacítce nejelitnějších advokatních kanceláří ve speciálu týdeníku EURO - TOP PRÁVNÍ BYZNYS 2023.

Nebereme tuto skutečnost jako samozřejmost, ale jako něco, co je výsledkem práce všech našich právniček a právníků, a samozřejmě důvěry a přízně našich klientů.

SNtdpA vítězem v Právnické firmě roku 2023

Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář je po roce společného fungování významným hráčem na trhu právních služeb a včerejší výsledky PFR2023 jsou toho důkazem!

✔ po 14. jsme obhájili prvenství v kategorii Trestní právo
✔ jsme velmi doporučovanou kanceláří v kategoriích Právo hospodářské soutěže, Řešení sporů a arbitráže, Firemní Compliance a Telekomunikace a média a
✔ doporučovanou kanceláří v dalších 7 právních odvětvích

Ocenění si velmi vážíme a děkujeme všem kolegyním a kolegům za jejich úsilí a nasazení a zejména pak našim klientům za jejich důvěru!
Poděkování patří také EPRAVO.CZ, a.s. za skvělou organizaci slavnostního večera a celé soutěže.

  • Novinka

Soud se zastal Parkanové. Chce 8,5 milionu za dlouhé a zbytečné stíhání

Celý článek si můžete přečíst zde

  • Novinka

Exšéf PwC Legal je partnerem v Sokol Novák tdpA

Novým partnerem advokátní kanceláře Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři se od září stal Radek Buršík. Bude zodpovědný zejména za rozvoj právních služeb v oblasti daňových sporů a daňového práva, správního práva a ESG. Zároveň bude úzce spolupracovat jak se stávajícími partnery, tak i s celým týmem SNtdpA.

  • Novinka

Vyhovuje nám určité punkové fungování, říkají Tomáš Sokol a Lukáš Trojan ze Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři

Ačkoli oba vynikají jako obhájci v trestním právu, tvoří tato oblast jen zhruba čtvrtinu agendy stále relativně nového subjektu na tuzemské advokátní scéně – kanceláře Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři. Renomovaní právníci Tomáš Sokol a Lukáš Trojan v dalším dílu podcastové série Best Lawyers hovoří ve svém prvním společném rozhovoru o aktuální skladbě portfolia úspěšné právnické firmy, budoucím směřování nově vzniklé kanceláře i legislativních novinkách mířících na český právní trh.

Odkaz na podcast: zde

  • Novinka

Připomeňte si s námi 5. stream PRÁVNIČKY LIVE!

V rámci projektu #PRVNÍCHSTOLET proběhla streamovaná debata mezi Lucií Ježkovou, partnerkou Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři, Marcelou Káňovou, partnerkou Rowan Legal, a Adélou Havlovou, Of Counsel Havel & Partners. Blok moderovala Hana Gawlasová z představenstva České advokátní komory. Záznam debaty si poslechněte zde.

  • Novinka

Cenu Václava Mandáka za rok 2022 získal článek o znepřístupňování webů

Již po šesté byla na slavnostním galavečeru Právníka roku, který se konal v pátek 12. května 2023 v brněnském Hotelu International, mimosoutěžně udělena cena za nejlepší odborný článek publikovaný v časopise Bulletin advokacie v předcházejícím roce, tzv. „Cena Václava Mandáka“. Za článek „Znepřístupňování webů“ ji letos získala dvojice autorů JUDr. Tomáš Sokol, advokát, člen představenstva ČAK a prezident Unie obhájců ČR, a prof. Ing. Vladimír Smejkal, CSc., LL.M., DrSc., soudní znalec v oboru kybernetika a profesor na Fakultě podnikatelské Vysokého učení technického v Brně.