• Novinka

SNtdpA obdržela cenu TOP Zaměstnavatele 2024

SNtdpA se umístila na třetím místě mezi advokátními kancelářemi ve studii TOP Zaměstnavatelé za rok 2024.

SNtdpA má ráda tenis

Podporujeme každoroční vyhlašování ankety magazínu Tenis Zlatý kanár a nejraději jsme, když můžeme předávat i ceny! Tentokrát Tomáš Sokol předal cenu pro nejlepší deblistky roku Kateřinu Siniakovou a  Barboru Krejčíkovou.

PF 2024

Ať už je pro naše stávající či budoucí klienty tou chobotnicí cokoliv... jsme tady.

SNtdpA v TOP 20 AK týdeníku EURO

SNtdpA se umístila ve dvacítce nejelitnějších advokatních kanceláří ve speciálu týdeníku EURO - TOP PRÁVNÍ BYZNYS 2023.

SNtdpA vítězem v Právnické firmě roku 2023

Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář je po roce společného fungování významným hráčem na trhu právních služeb a včerejší výsledky PFR2023 jsou toho důkazem!

✔ po 14. jsme obhájili prvenství v kategorii Trestní právo
✔ jsme velmi doporučovanou kanceláří v kategoriích Právo hospodářské soutěže, Řešení sporů a arbitráže, Firemní Compliance a Telekomunikace a média a
✔ doporučovanou kanceláří v dalších 7 právních odvětvích

  • Novinka

Soud se zastal Parkanové. Chce 8,5 milionu za dlouhé a zbytečné stíhání

Celý článek si můžete přečíst zde

  • Novinka

Exšéf PwC Legal je partnerem v Sokol Novák tdpA

Novým partnerem advokátní kanceláře Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři se od září stal Radek Buršík. Bude zodpovědný zejména za rozvoj právních služeb v oblasti daňových sporů a daňového práva, správního práva a ESG. Zároveň bude úzce spolupracovat jak se stávajícími partnery, tak i s celým týmem SNtdpA.

  • Novinka

Vyhovuje nám určité punkové fungování, říkají Tomáš Sokol a Lukáš Trojan ze Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři

Ačkoli oba vynikají jako obhájci v trestním právu, tvoří tato oblast jen zhruba čtvrtinu agendy stále relativně nového subjektu na tuzemské advokátní scéně – kanceláře Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři. Renomovaní právníci Tomáš Sokol a Lukáš Trojan v dalším dílu podcastové série Best Lawyers hovoří ve svém prvním společném rozhovoru o aktuální skladbě portfolia úspěšné právnické firmy, budoucím směřování nově vzniklé kanceláře i legislativních novinkách mířících na český právní trh.

Odkaz na podcast: zde

  • Novinka

Připomeňte si s námi 5. stream PRÁVNIČKY LIVE!

V rámci projektu #PRVNÍCHSTOLET proběhla streamovaná debata mezi Lucií Ježkovou, partnerkou Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři, Marcelou Káňovou, partnerkou Rowan Legal, a Adélou Havlovou, Of Counsel Havel & Partners. Blok moderovala Hana Gawlasová z představenstva České advokátní komory. Záznam debaty si poslechněte zde.